Garantija

la-moda.lv precēm tiek nodrošināta LR likumdošanā noteiktā garantija. Iegādājoties preci, kā garantijas karte darbojas pavadzīme, rēķins vai čeks, kurā fiksēts pirkšanas laiks un summa.Garantijas nosacījumi


Garantija neattiecas uz preces mehāniskajiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies neuzmanīgas, nepareizas preces lietošanas procesā.


Garantija neattiecas uz preces dizaina elementiem.


Garantijas remonts netiks veikts precēm, kas bojātas ūdens ietekmē, ja uz to korpusa nebūs norādes "ūdensizturīgs".


Ja pircējs nevar uzrādīt derīgu čeku vai pavadzīmi, garantijas saistības tiek anulētas.


Garantijas neattiecas uz preces bojājumiem, kas radušies ugunsgrēku, plūdu, zemestrīču vai citu stihiju ietekmē.


Garantija neattiecas uz remontā bijušiem apaviem vai veiktam remontam mājas apstākļos.


Mēs nepieņemam apavus ar defektiem, kas radušiem nepareizas ekspluatācijas rezultātā.
Šie garantijas nosacījumi ir saskaņā ar patērētāja tiesībām.Lai jaunie apavi kalpotu ilgāk un izskatītos labāk, ir jāievēro vienkārši noteikumi, kā apavus pareizi valkāt un kopt.1) Apavu uzvilkšanai kājās izmantojiet apavu lāpstiņu.


Nekad neuzaujiet un nenoaujiet apavus, neatraisot auklas, neatsprādzējot siksniņu vai neatvelkot rāvējslēdzējus līdz galam.2) Valkājiet apavus mērķim kādam tie ir paredzēti:


·       Ar apaviem kuriem ir plāna pazole izvairieties no ilgām pastaigām pa nelīdzenu, raupju virsmu ,kā piemēram pa bruģi un asfaltu. Nekad šādos apavos nevajadzētu staigāt pa šķembām, lauku ceļu un mežu. Nevalkājiet tos lietus laikā. Apaviem ar plānu zoli ir nepieciešama papildus poliuritāna zole.


·       Apaviem, kuriem ir šūta zole un diegi ir redzami uz zoles virsmas, laicīgi jāuzliek profilaktiskā puszole, lai diegi nenodiltu.


·       Augstpapēžu apavos izvairieties no vietām, kur ir šauras, dziļas spraugas, piemēram, kājslauķu režģiem un bruģa. Šādos apavos nevadiet automašīnu.


·       Nevalkājiet apavus sezonā, kādai tie nav paredzēti un neizmantojiet tos fiziskām aktivitātēm, piemēram, regulārai skriešanai, futbolam utt. , ja vien tie tam nav paredzēti.


·       Lai apavi lietainā laikā nelaistu cauri mitrumu, pirms valkāšanas apstrādājiet tos ar speciālu šim nolūkam paredzētu aizsarglīdzekli. Arī krāsainus apavus jāapstrādā ar aizsarglīdzekli, lai novērstu mitruma iedarbību uz ādu un apavu krāsu.3) Nepakļaujiet apavus mitruma iedarbībai.


·       Ļaujiet apaviem pilnībā izžūt un sekojiet līdzi tam, lai žāvēšanas temperatūra nepārsniegtu istabas temperatūru, tātad nežāvējiet tos uz apkures radiatoriem vai citām sildierīcēm.


·       Izņemamo iekšzoli un oderi žāvējiet atsevišķi.


·       Žāvējot apavus ieteicams izmantot speciālus apavu formu fiksējošus ieliktņus vai cieši piebāzt ar avīzēm.4) Apavi ir pareizi jākopj un jauzglabā, kamēr tos nevalkāsiet.


·       Pirms nolikt apavus glabāšanai, notīriet tos, izžāvējier un ieziediet ar atbilstošu krēmu.


·       Glabājot apavus, nelieciet uz tiem smagumus.


·       Glabāšanas laikā atstājiet apavos speciālos ieliktņus vai sausu, cieši piebāztu papīru.


·       Nekopiet apavus ar tīrīšanas līdzekļiem, kas tiem nav paredzēti. Katram ādas tipam izmantot tikai tam paredzētos kopšanas līdzekļus.


·       Porolona švammītes, kas piesātinātas ar silikonu vai glicerīnu, ir domātas tikai īslaicīga spīduma iegūšanai. Tās nav domātas ikdienas lietošanai, jo, ilgstoši lietojot, vas sausināt apavu ādu.


·       Laicīgi labojiet nodilušās pazoles un papēžus, atjaunojiet noberzto krāsojumu, nomainiet papēžu pasitņus, izņemamās iekšzoles, auklas un citas nomaināmās detaļas.


·       Apavu labošanu vēlams uzticēt tikai speciālistam.5) Apavus no zamšādas un velūra tīrīt tikai ar speciālu birsti, izmantot tikai tiem piemērotus līdzekļus krāsas atjaunošanai.6) Apavus no gludās ādas tīrīt ar birsti vai lupatiņu, izmantot apavu krēmus, kuri baro ādu, atsvaidzina krāsu un imregnē.7) Lakādas apavus nav ieteicam nēsāt ļoti aukstā laikā, jo lakāda nepanes lielas temperatūras svārstības. Tā apavus var ļoti ātri sabojāt.8) Apavi no sintētiskiem materiāliem un tekstilmateriāliem pirms valkāšanas jāapstrādā ar impregnēšanas līdzekli. Traipu tīrīšanai lietojiet speciālos līdzekļus vai mitru lupatiņu.


Apavi jātīra regulāri un tiklīdz pārnāk mājās, nevis slapji un netīri jāatstāj priekšnamā. Ja tie ir samirkuši, jāžāvē istabas temperatūrā, nevis uz radiatoriem vai citām sildierīcēm.9) Ikdienas minimums


Ideālā variantā vajadzētu būt diviem pāriem rudens un diviem pāriem ziemas zābaku, kā arī vismaz tikpat pāriem kurpju pārējiem gadalaikiem, lai tos ik pārdienas varētu mainīt. Apavus nedrīkst nepārtraukti un ilgstoši pakļaut mitruma iedarbībai, īpaši sviedriem. Pirms atkal velk kājās, tiem jāļauj pilnīgi izžūt. Tā iespējams paildzināt zābaku un kurpju kalpošanas laiku un saglabāt to sākotnējo izskatu.10) Citām vajadzībām


·       Lakāda izskatās efektīgi, bet uz tās diemžēl redzams katrs niecīgākais skrāpējums, pirkstu nospiedumi, zūd arī spīdums. Lai to novērstu, lieto lakādu kopjošo aerosolu. Ja apavi ilgi nav valkāti vai arī iegādātie mazliet par ciešiem, var izmantot ādas izpletēju (piemēram, zīmola "Coccine" ražojumu). To izsmidzina apavu iekšpusē un zābakus vai kurpes uzreiz velk kājās. Šī kopšanas līdzekļa ietekmē āda kļūst mīkstāka, mazliet padodas.


·       Ja kurpju iekšzole ir no dabīgās ādas un krāsota ar dabīgajām krāsvielām, tā mitruma un siltuma iedarbībā dažkārt krāso zeķes un pēdas (sintētiskā iekšzole to nedara). Lai to novērstu, apavus apstrādā ar speciālu aerosolu (piemēram, līdzekli Color stop).·       Netīrumus no auduma apaviem (kedām, vasaras kurpēm, līgavu laiviņām) izņem sausais traipu tīrītājs. To uzklājot uz traipa, līdzeklis pārvēršas pulverītī un uzsūc netīrumus. Nelielas skrambiņas ādas apaviem var novērst, izmantojot ādas retušētāju. Tie pieejami dažādos toņos, arī bezkrāsaini. Ja bojājums ir lielāks vai arī apavu tonis zaudējis intensitāti, šo defektu var novērst ar ādas krāsu, ko uzsmidzina no aerosola. Ir gādāts arī par baltiem ādas apaviem – tiem ražo apavu krēmu ar balinošu efektu.·       Lai novērstu nepatīkamo aromātu, kāds rodas, ja kājas pastiprināti svīst vai arī valkātājs cieš no sēnīšu slimības, apavu kopšanas līdzekļu arsenālā jābūt arī mitrumu uzsūcošām iekšzolītēm, dezodorantiem un antiperspirantiem. Smidzina apavu iekšpusē, arī uz zeķēm un kājām. 


Izvēloties piemērotus kopšanas līdzekļus un tos pareizi lietojot, apavi vēl ilgu laiku izskatās kā nesen pirkti, tie ir daudz izturīgāki pret mitrumu un dubļiem, un valkāšanas laiks kļūst maksimāli ilgāks.


GARANTIJA NETIEK DOTA, JA:


1. Ja tiek pārkāpti apavu kopšanas noteikumi. Atcerieties! Saskaņā ar likumu „Par patērētāju tiesību un aizsardzību”( 14.pants), ja pircējs ir pārkāpis preces lietošanas noteikumus, pārdevējs tiek atbrīvots no pienākuma apmierināt viņa pretenzijas par apavu kvalitāti.


2. Mehānismu bojājumu gadījumos-ja ir salauzti un/vai mehāniski bojāti rāvējslēdzēji un slēdzīši.


3. Ja salauzta vai nozaudēta furnitūra, izrotājumi un citi apavu aksesuāri.


4. Ja nolauzti papēži( viens no papēžu lūšanas iemesliem ir metāla uzsitņi- uzsitņi nedrīkst būt no metāla).


5. Ja nonēsāti vai nozaudēti papēžu uzsitņi.


6. Ja radušies plīsumi , caurdūrumi un citi bojājumi pazolē vai papēžos, kas radušies protektora nodiluma rezultātā.


7. Ja nomīdītas, aprautas vai nonēsātas kapes (šādi bojājumi var rasties , ja netiek lietota apavu lāpstiņa).


8. Ādas ielocījumi lielākā spiediena vietās, kas veidojas apava pielāgošanās procesā pēdai, ir dabiskas apavu ekspluatācijas sekas un nav uzskatāmi par defektu.